kto som?

Autor: Ivana Šaradínová | 21.9.2011 o 11:13 | (upravené 21.9.2011 o 11:50) Karma článku: 0,00 | Prečítané:  22x

Každý by sa mal asi ako tak na začiatku predstaviť, tak sa o to pokúsim aj ja. Tu by som vám chcela priblížiť v takej stručnosti seba, aby ste vedeli s kým máte dočinenia. Je to stručné, výstižné a hlavne pravdivé.  :)

Som nežná a tvrdá, som rozporuplná, úprimná klamárka. Som človek s citmi a niekedy bezcitná mrcha, som taká ako každá bytosť s túžbami a snami a cítim prázdno, keď sa mi splnia. Mám svoje potreby, zbytočné i nevyhnutné, s myšlienkami a občas s prázdnou hlavou. Som žalobca, obhajca, sudca a kat zároveň. Karhám, napomínam, radím, utešujem, hnevám, mením a pretrvávam, pomáham, odpúšťam, milujem, neznášam - to sú moje medziľudské vzťahy. Čítam, počúvam, pozerám, prechádzam sa, spím, snívam, nakupujem, rozmýšľam, strácam a nachádzam, odhaľujem a zakrývam, učím sa, zabúdam čo viem, myslím a nemyslím, klamem a prekrúcam, červenám sa a blednem od strachu, smejem sa a plačem, smejem sa a neplačem, hovorím: ľúbim ťa, a niekedy: to nič neznamenalo. Odchádzam, prichádzam, nevraciam sa a nevstupujem 2-krát do tej istej rieky. Stretávam, opúšťam, ale nezabúdam, trápim sa, teším sa a očakávam. Rada sa pozerám na hviezdy, bojím sa búrky, hromov, bleskou, vetru. Milujem rýchlosť, výšku a lietanie. Milujem každé jedno živé stvorenie, ale každé iným spôsobom. Milujem bonsaje, kaktusy, červené javory a javory letné. Milujem každé jedno ročné obdobie. Nenávidím klamárov, pokrytcov, podlizovačov, falošných ľudí. Na chalanoch si ako prvé všimnem ich oči a pohľad, ruky a až potom všetko ostatné. No najviac ma zaujíma povaha ľudí, lebo nie je nič lepšie ako to, že môžme spoznávať cudzieho človeka. Tak to je môj život, rozmanitý, každý deň iný, ale každý deň môj.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Firmy nutne potrebujú ľudí, z Ukrajiny im ich vláda dovoliť nechce

Na jar minister práce Ján Richter hovoril o možnosti vpustiť na náš pracovný trh ľudí z tretích krajín v odvetviach, v ktorých to bude potrebné.

EKONOMIKA

Právnici, ktorí radili pri predaji Eurovey a príchode Číňanov

Právnické firmy pre SME a The Slovak Spectator ukázali top obchody, pri ktorých radili.

ŠPORT

Za Slovanom stále cítiť pachuť vytunelovaných harvardov

Medzi majiteľmi je dodnes firma zapletená do tunelovania harvardských fondov.


Už ste čítali?